تجهیزات صنعتی

روند رو به رشد انقلاب صنعتی چهارم، اتوماسیون، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، ارتباطات شبکه ای، یادگیری ماشین و رایانش ابری، تغییر قابل توجهی در نحوه کار و نحوه تعامل ما با مشتریان ایجاد میکنند. این فن آوری های نوظهور به طور مداوم در حال ارائه راهکارهای بسیار پیشرفته صنعتی هستند که از ایجاد، تولید و تحویل ماشین آلات، تجهیزات و اجزای پیچیده و کارآمد پشتیبانی می کنند.

در عصر پیش رو، دستیابی به شعار تولید بر اساس سفارش (Made-To-Order) با استفاده از سیستمهای پیشرفته تولید دیجیتالی قابل دستیابی شده است.

در حال حاضر، کاهش هزینه های سرمایه داری باعث به تعویق افتادن خرید تجهیزات جدید توسط شرکتها شده و در چنین شرایطی تمرکز بر تعمیر و نگهداری تجهیزات کنونی اهمیت زیادی پیدا می کند. تولید کنندگان ماشین آلات برای ایجاد تقاضا، ناچار به ارائه محصولات جدید با قابلیت های بیشتر بوده تا مشتری را به خرید ترغیب نمایند.

برای انجام این فعالیت مهم، پیچیدگی طراحی باید کنترل شود، محصولات با یکدیگر ادغام شوند و فرآیند های تولید و توسعه محصول در کنار یکدیگر قرار گیرند.

استفاده از سیستم های جامع PLM و ERP از طرفی به تولید کنندگان ماشین آلات کمک می کند تا زمان ارائه محصول خود را کوتاه تر نموده و از طرف دیگر امکان تعمیر و نگهداری اصولی بر پایه بانک اطلاعاتی مشترک با سازنده یا تامین کنندگان را فراهم می کند.

مشتریان محصولی را می خواهند که متناسب با نیازهای خاص آنها تنظیم و طراحی شده باشد، اما آنها نمیخواهند هزینه بیشتری را برای تحویل آن متحمل شوند. این انتظارات بالا، شرکتهای تولید تجهیزات صنعتی را وادار کرده است تا انعطاف پذیر تر و چابک تر شده تا نیازهای شخصی و پیچیده بیشتری را برای هر مشتری برآورده کنند.

استفاده از سیستمهای یکپارچه PLM و ERP تنها راه حلی است که با استفاده از آن تولید کنندگان می توانند با مشتریان همکاری نزدیک تری در یک محیط واحد داشته و این کار منجر به توسعه راه حل های سفارشی، افزایش بازدهی، و کاهش هزینه ها خواهد شد.

با ایجاد تعامل چند جانبه و پیوسته در سیستم تولید و تامین، چابک شوید.

محصولات سفارشی را با سرعت بیشتر و قیمت های رقابتی به بازار تحویل دهید.

با دستیابی به تولید انبوه اقتصادی و کارآمد، بازگشت سرمایه خود را افزایش دهید.

رضایت مشتری و درآمد پس از فروش را افزایش دهید.

نیازهای تامین و نگهداری ماشین آلات را در فرآیند تولید محصول بگنجانید.

تأثیرات تغییر در الزامات را ارزیابی، مدیریت و پیگیری کنید.

زمان خرابی تجهیزات را کاهش داده و عملکرد آنها را افزایش دهید.

پخش ویدیو