پشتیبانی

خدمات پشتیبانی حین و پس از استقرار و پیاده سازی سیستم‌های PLM و ERP بخش مهمی از الزامات و نیازمندی‌های مشتریان می‌باشد که شرکت توسعه فناوری ویراگستر با استفاده از زیرساختهای تخصصی و قدرتمند، خود را متعهد به ارائه طیف گسترده و متنوعی از آنها مانند پشتیبانی از لایسنس، رفع اشکالات آموزشی، به روز رسانی نسخه‌های نصب شده و غیره مطابق با نیاز مشتریان خود می‌داند.

برخی از خدمات پشتیبانی ما عبارتند از:

حل مشکلات سیستمی

در صورت بروز هرگونه مشکل سیستمی مرتبط با فرآیند نصب و استقرار سیستم طبق توافق با کارفرما پس از اتمام قرارداد اصلی، رفع و رجوع آن به شکل مطلوب و به صورت رایگان توسط شرکت ویراگستر به انجام خواهد رسید.

عقد قرارداد پشتیبانی پس از پایان استقرار

قراردادهای استقرار و پیاده سازی سیستم‌های سازمانی، به دلیل گستردگی کار و احتمال تغییر در نیازمندیهای سازمان، دارای قرارداد پشتیبانی سالیانه پس از اتمام قرارداد اصلی می‌باشند. هرچند که عقد این قرارداد الزامی نیست، اما به دلیل نوع خدمات ارائه شده و احتمال تغییرات در سیستم، توصیه می‌گردد که نسبت به انعقاد قرارداد اقدام گردد. در صورت عقد قرارداد و استفاده از پلنهای متنوع پشتیبانی ماهیانه، روزانه یا 24 ساعته، سازمان می‌تواند از صحت کارکرد سیستم خود اطمینان حاصل نموده و گزارشات دوره‌ای ارزشمندی در خصوص این موضوع دریافت نماید.

بررسی صحت کارکرد سیستم

در طول دوره پشتیبانی، صحت کارکرد سیستم به طور مداوم مورد تست و بررسی گرفته و در خصوص حل مشکلات احتمالی در صورت عدم امکان رفع مشکل از راه دور، کارشناس فنی به محل کارفرما اعزام می‌گردد. همچنین برای حصول اطمینان از صحت پشتیبان گیری سیستم جهت استفاده در مواقع اضطراری، به انجام مانور سالیانه بازیابی اطلاعات پرداخته شده و گزارش مکتوب آن به کارفرما تحویل می‌گردد.

رفع اشکال از راه دور

اتصال به سیستم‌ها و رفع مشکلات احتمالی با استفاده از اپلیکیشنهای دسترسی به دسکتاپ از راه دور در دوره پشتیبانی به انجام رسیده و در انتهای هر ماه گزارش مکتوب مشکلات بررسی شده به کارفرما تحویل داده می‌شود.

تغییرات سیستمی و فرآیندی

در صورت درخواست اعمال تغییرات سیستمی از طرف کارفرما این مورد توسط شرکت ویرا گستر به انجام خواهد رسید. در صورتی که مورد درخواستی نیازمند توسعه قابلیتهای پیشفرض نرم افزار بوده باشد، پس از بررسی جنبه‌های مالی و فنی و با برآورد نفر/ساعت و زمان مورد نیاز، آن فعالیت به انجام خواهد رسید.

انجمن گفتگو

در جهت مدیریت دانش و رفع اشکالات احتمالی، انجمنی در سایت شرکت ویراگستر ایجاد خواهد شد که فقط برای مشتریان قابل دسترسی بوده و می‌توانند سؤالات خود را در آنجا مطرح نمایند. کارشناسان شرکت با حضور در این انجمن، پاسخ مناسب به سؤالات را خواهند داد.

دسترسی به فیلم‌ها و مقالات آموزشی

بخشی از فیلم‌ها و مقالات آموزشی تهیه شده توسط شرکت ویراگستر فقط برای مشتریان قابل نمایش می‌باشد. در این بخش مقدار زیادی از فیلم‌ها و مقالات بومی و خارجی از سیستم‌های PLM و ERP از سایت‌های مختلف جمع‌آوری شده و قابل دسترس و دانلود برای اعضای ویژه می‌باشد.

جلسات دوره‌ای

جهت رفع مشکلات احتمالی و همچنین بررسی پیشرفت پیاده‌سازی در سازمان مشتری، در طول مدت پشتیبانی، جلسات حضوری مداوم در محل سایت پیاده‌سازی برگزار خواهد شد.

امکان ارسال تیکت

در صورت وجود مشکل و عدم آنلاین بودن پشتیبان، می‌توانید با ارسال تیکت مشکل را ارسال کرده تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.